Haptonomia, lidhja e mrekullueshme mes nënës e fëmijës

Është një lidhje që merr zanafillë që në barkun e nënës dhe nuk është vetëm fizike. Ajo "ushqehet" vazhdimisht nga energjia e nënës dhe...

Si ta largoni me sukses një fëmijë nga pelenat?

Me ardhjen e kohës së mirë dhe të ngrohtë vjen edhe rradha e heqjes së pelenave. Që kjo të bëhet më lehtë, duhet filluar...
- Advertisement -
0FansaPëlqeje
43,000NdjekësitNdjek
16,700AbonentëAbonohu

Recent Posts