Kanceri i gjirit – shkaqet, simptomat dhe parandalimi

Kanceri i gjirit është një tumor malinj që formohet në gjëndrën e qumështit. Sipas statistikave, një e pesta e grave në mbarë botën e...

Diagnoza në kohë e kancerit – rritja e shanseve të suksesit...

Shumica e pacientëve me kancer shkojnë tek mjeku shumë vonë. Sëmundja ka kohë për të kaluar në fazën e fundit të zhvillimit, kur praktikisht...
- Advertisement -
0FansaPëlqeje
43,000NdjekësitNdjek
16,700AbonentëAbonohu

Recent Posts