Shëndetësia, Tritan Shehu: Të rriten kontributet në 12%

Teksa në Komisionin e Shëndetësisë u miratua buxheti për shëndetësinë për vitin 2018, një ndër emrat më të njohur në këtë komision dhe njëkohësisht...

Shëndeti mendor, 25 përqind e vizitave me çrregullime

Pa shëndet mendor nuk mund të kemi një trup të shëndetshëm. Na ndodh shpesh herë të ndihemi të lodhur, të mos kemi dëshirë të...

Sëmundjet e shëndetit mendor, Shqipëria në nivele alarmante

Rritet numri i shqiptarëve të prekur nga sëmundjet e shëndeti mendor. Një në katër persona në botë vuan nga një çrregullim i shëndetit mendor,...
- Advertisement -
0FansaPëlqeje
43,000NdjekësitNdjek
16,700AbonentëAbonohu

Recent Posts